Hakkımızda
Şirketimiz EXPROOF Elektrik Malzemeleri satış ve danışmanlık hizmetleri sağlamak maksadıyla ile KOCAELİ de kurulmuştur.

Şirketimiz EXPROOF Elektrik Malzemeleri satış ve danışmanlık hizmetleri sağlamak maksadıyla ile KOCAELİ  de kurulmuştur.  ürün gamı,  EXPROOF elektrik malzemeleri ile sınırlıdır.
 
Satış ve Servis hizmetini  yapmış olduğumuz EUROEX markası Türk mühendisliği , Türk işçiliği ve (CE, ATEX, IECEX, GOST ) AB ülkeleri kalite, standardizasyonuna göre üretim  yapmaktadır.  
 
Sektörde üretici olarak ta faaliyet gösteren Markamız rakiplerine göre fiyat ,kalite ve satış sonrası teknik hizmet avantajları bakımından rakiplerimizden bir adım öndedir ihracat ağırlıklı çalışan firmamız yurt içi pazarında da  EXPROOF malzemelerini en hızlı şekilde, en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile müşteriye ulaştırmayı hedeflemektedir.
 
Müşteri odaklı çalışan  firmamız zamanında ürün teslim konusunda da sürekli kendini yenilemekte olup her alanda kaliteli hizmet etmek için çalışmaktadır.
 

BİZDEN HABELER
Ücretsiz Keşif
Firmamızın referanslarını referanslarımız menüsünden görüntüleyebilir ve hakkımızda daha çok bilgi edinebilirsiniz. Bizi arayarak referanslarımız ve firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.
Ücretsiz Keşif
Asya Elektrik Elektronik olarak kurulduğumuz günden bu yana düzenlenen sosyal sorumluluk projelerinde yeralıyor, destek veriyoruz. Eğer sizinde faaliyette olan projeleriniz var ve destek istiyorsanız bizimle iletişime ge
Ücretsiz Keşif
Koronavirüs Bilim Kurulu, Kovid-19 ile mücadelede son durumu ve tedbirleri görüşmek üzere video konferans yöntemiyle toplandı. Toplantıda, Kovid-19 ile mücadelede son durum ile normalleşme sürecinde atılacak adımlar görü
Ücretsiz Keşif
Tehlikeli ortamlarınızı, endüstriyel iş alanlarınızı exproof ürün gamımızla güvenli bir hale getiriyoruz. İş kazalarının yoğun yaşandığı ülkemizde kaza ve ölüm oranını en az'a indiriyoruz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
İletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz
Barbaros Mah. Yağmurkent Sitesi No:88/A - Başiskele/Kocaeli
info@asyaexproof.com